Zespół

Dr Małgorzata Bugajska

Małgorzata jest menedżerem z bogatym doświadczeniem w zakresie innowacji i strategii cyfrowej, oraz rozwoju nowych produktów i serwisow mobilnych.
Swoje międzynarodowe doświadczenie zdobywała pracując dla Swisscom, wiodącego szwajcarskiego dostawcy usług telekomunikacyjnych i BCG globalnej firmy konsultingowej.
Przed dołączeniem do Luma Investment Małgorzata była wiceprezesem w Swisscom, gdzie kierowała zespołem ds. produktów i usług mobilnych, a także pełniła funkcję zastępcy EVP, jednostki Mobile Business Solutions for Enterprise Customers. Była odpowiedzialna m.in. za poprawę dojrzałości cyfrowej klientów korporacyjnych dzięki wykorzystaniu nowych usług i produktów mobilnych.
Wcześniej Małgorzata założyła i prowadziła zespół Swisscom Foresight, który z powodzeniem identyfikował kluczowe scenariusze rozwoju ekosystemów technologii mobilnych, mające wpływ na branżę telekomunikacyjną, rozrywkową i medialną. Doradzała również dużym klientom korporacyjnym w zakresie ich strategii ICT i innowacyjnych inicjatyw związanych z technologią mobilną.
Małgorzata jest architektem z doświadczeniem w zakresie innowacji, doradztwa strategicznego i rozwoju nowych produktów. Pracowała jako badacz i wykładowca na szwajcarskich uniwersytetach oraz uzyskała tytuł doktora z ETH Zurich. Jest również absolwentką INSEAD i IMD.
Małgorzata jest członkiem Rady Nadzorczej Luma Investment S.A. Swoje duże doświadczenie w obszarze innowacji wykorzystuje również jako Członek Zarządu spółki Luma VC. Dodatkowo, Małgorzata jest aktywnie zaangażowana w budowanie Lumy Automotive, gdzie doradza zespołowi R&D oraz wspiera innowacyjne projekty, które maja na celu zwiększenia wartości Grupy Luma.
Oprócz swojej działalności zawodowej zajmuje się projektowaniem okładek książek, jest miłośniczką nurkowania i nowych technologii. Małgorzata mieszka z rodziną w Zurychu w Szwajcarii.