O nas

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy inwestorem specjalizującym się w funduszach venture capital i private equity. Wspieramy rozwój firm budujących wartość biznesową dzięki nauce o danych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Inwestujemy nie tylko środki finansowe, ale również wiedzę naszych ekspertów, aby pomóc przedsiębiorcom w realizacji ich pomysłów biznesowych w branżach: przemysłowych, dóbr konsumenckich, medycyny oraz nowych technologii. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów na całym świecie, jesteśmy godnym partnerem dla firm o globalnych ambicjach.

Dlaczego my?

Kadra specjalistów

Luma Holding to doświadczeni menadżerowie, specjaliści z dziedziny finansów i zarządzania. Dotychczas zawarli kilkanaście transakcji na ogólną kwotę ok. 4,5 mld PLN. Zespół tworzą byli prezesi i dyrektorzy największych polskich spółek oraz banków, a także przedsiębiorcy z doświadczeniem w świecie startupów, analitycy oraz specjaliści funkcyjni. Kompetencje potwierdzają posiadane przez nich międzynarodowe certyfikaty z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej (CIMA, CFA).

Prywatny majątek

Podstawą Luma Holding jest prywatny majątek inwestora, co gwarantuje zarówno przedsiębiorcom, jak i wszystkim interesariuszom, pewność, rozwagę inwestycyjną i pełną przejrzystość źródeł finansowania każdej inwestycji.

Indywidualne podejście

Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie oceniając jego potencjał technologiczny i komercyjny. Wierzymy, że kreatywność, umiejętności i zaangażowanie przedsiębiorców są nieograniczone. Dzięki zdywersyfikowanemu doświadczeniu zespołu Luma Holding, mamy szereg możliwość realizacji pozakapitałowego wsparcia inwestycji.